Witam na stronie autoryzowanej agencji ubezpieczeniowej oferującej Państwu kupno polisy największego na rynku polskim ubezpieczyciela, a mianowicie Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń S.A. w skrócie PZU S.A. Moja firma znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Nazywam się Adam Bach i jestem właścicielem agencji. Firma powstała 01. sierpienia 2010 roku. Od tego dnia zostało wystawione na moje nazwisko pełnomocnictwo do zawierania ubezpieczeń na rzecz Inspektoratu PZU S.A. w Gorzowie Wlkp.i dlatego wszelkie zawarte ubezpieczenia komunikacyjne, osobowe lub majątkowe są zawierane na rzecz w/w Inspektoratu. Moja Agencja Ubezpieczeń zajmuje się pośrednictwem całej gamy ubezpieczeń komunikacyjnych, osobowych i majątkowych oferowanych przez PZU S.A.(ponieważ agencja nie jest agencją biurową zawsze dojeżdżam do klienta, tak że klient chcąc zawrzeć ubezpieczenie nie musi nigdzie jechać !!).

Fakt, iż agencja jest jednoosobowa spowodował, że zdobyłem duże doświadczenie, szeroką i szczegółową wiedzę ubezpieczeniową. Nie zlecam powierzonych mi zadań niewykwalifikowanym pracownikom lub innym osobom i każdym ubezpieczeniem zajmuję się osobiście. Takie zachowanie pozwala mi zawsze dobrać najkorzystniejszy zakres ochrony, tak aby klient zawsze był zadowolony. W swoich działaniach staram się kierować zawsze dobrem klienta, a każdego z klientów obejmuję specjalną, wysoce zindywidualizowaną opieką. Dlatego nigdy drogi Kliencie nie zapomnisz o upływającym terminie polisy, nie podejmiesz niekorzystnej decyzji i nie stracisz w przypadku wystąpienia szkody.
Mam nadzieję, że zakres oraz jakość usług świadczonych przez moją Agencje będą spełniać Państwa oczekiwania i pozwolą czuć się bezpiecznie i pewnie. Zaufajcie mojej wiedzy i doświadczeniu !
DLATEGO ! Jeżeli chcesz ubezpieczyć swój samochód, dom, mieszkanie lub firmę, nie jesteś zadowolony z dotychczasowej ochrony ubezpieczeniowej albo poszukujesz tańszego ubezpieczyciela, nie mogłeś lepiej trafić. Skontaktuj się ze mną, a pomogę wybrać Ci najatrakcyjniejszą ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, rolnych, osobowych, oraz Otwarty Fundusz Emerytalny.
© UBEZPIECZENIA Agent PZU Adam Bach. Realizacja: Verakom